Виїмка та вивезення землі

Illustration

Послуги з виїмка та вивезення землі в Кривому Розі

Розробку грунту з навантаженням у автомобілі-самоскиди екскаватором, часто називають просто - виїмка і вивіз землі. У Кривому Розі це поширений вид робіт, затребуваний в цивільному і промисловому будівництві, при створенні автомобільних і залізних доріг, прокладання комунікацій, спорудженні гідротехнічних споруд і просто в ландшафтному дизайні. Це загальне поняття включає в себе як розробку котловану і риття траншей з вивозом грунту, так і прості роботи з благоустрою з переміщенням надлишків землі на значні відстані вантажним транспортом.

Як відбувається виїмка і вивіз землі

Земляні роботи, пов'язані з виїмкою землі виконують з використанням механізмів двох типів: екскаваторів та фронтальних навантажувачів. У деяких випадках, в якості допоміжної техніки привертають бульдозери, виконують підрізування верхнього шару і його організоване складування на майданчику.
Залежно від обсягу витягується грунту, може використовуватися як один землерийний механізм і один автомобіль, так і цілий комплекс техніки. Для розробки котлованів застосовують екскаватори, а для робіт з видалення верхнього шару грунту краще підходить фронтальний навантажувач. Для організації транспортування грунту в таких випадках задіють кілька автомобілів, що забезпечує майже безперервну роботу техніки.
Замовити виїмку і вивіз землі в Кривому Розі простоОрганізація ефективного робочого процесу при розробці грунту з його вивезенням - непросте завдання. Але якщо ви вибрали співпрацю з компанією RLS, то це означає, що робота буде виконана швидко і якісно. Орендувати екскаватор із самоскидом в Кривому Розі ви можете, зробивши всього один дзвінок - ми надамо сучасну продуктивну техніку в будь-яку точку міста Кривий Ріг і Криворізького району.
Ми пропонуємо екскаватори, навантажувачі та самоскиди, випущені всесвітньо відомими компаніями. Надійність і продуктивність техніки цих марок підтверджена численними відгуками, як в нашій країні, так і за кордоном. Серед переваг, які отримують наші клієнти, особливо хочеться відзначити такі:
● Широкий вибір техніки для роботи різного типу і обсягу;● Відмінний технічний стан всіх наших механізмів;● Високий професійний рівень механізаторів;● Оперативна технічна підтримка машин, що працюють на об'єктах;● Найвигідніші умови оренди спеціальної техніки.
Компанія RLS працює офіційно, з укладенням договору і наданням гарантії. Щоб почати працювати з нами і замовити екскаватор для риття котловану в Кривому Розі, вам потрібно зв'язатися з нашим диспетчером і повідомити йому дату, на яку замовляється техніка, приблизний обсяг робіт і місце розташування об'єкта. Ви можете бути впевнені, що наші машини прибудуть на місце в строго обумовлений час, в справному стані та з повними баками палива.

Кнопка зв'язку