Оренда автокрана

Оренда автокрана в Кривому Розі

Без такої спеціальної техніки як автокран сьогодні не обходиться жодне підприємство, діяльність якого пов'язана з переміщенням вантажів. Будівництво, виробництво будівельних матеріалів і конструкцій, складське, портове й комунальне господарство, енергетика та багато інших галузей неможливо собі уявити без цих вантажопідйомних механізмів. Оренда автокрана в Кривому Розі - великому промисловому центрі, завжди актуальна і RLS COMPANY може запропонувати відмінну сучасну техніку, мобільний і продуктивну.

Замовлення автокрана в Кривому Розі для будь-яких робіт

Компанія RLS - відомий оператор на регіональному ринку спеціальної техніки. Ми надаємо нашим клієнтам послуги з оренди будівельних і спеціальних машин разом з механізаторами, на будь-який необхідний термін. У Кривому Розі замовлення автомобільного крана потрібно найчастіше і наша машина XCMG QY25K5 здатна вирішити багато виробничі проблеми. Вантажопідйомність автокрана становить 25 тонн, а максимальна довжина стріли 46,8 метрів. Техніка відмінно підходить для виконання таких видів робіт:
● Монтаж бетонних, сталевих і дерев'яних конструкцій;● Укрупнювальне складання ферм і колон;● Вантажно-розвантажувальні роботи;● Монтаж промислового обладнання і трубопроводів;● Переміщення побутових приміщень, гаражів та резервуарів;● Усунення наслідків аварій і природних катаклізмів.
Автомобільна база крана XCMG забезпечує йому відмінну маневреність і хорошу прохідність. Гідравлічна система машини забезпечує плавний підйом і точне переміщення стріли. Додайте сюди високий професійний рівень кранівника нашої компанії і ви зрозумієте, що оренда автокрана в Кривому Розі і районі від RLS - оптимальне рішення.
Кілька причин орендувати автокран в компанії RLSВідмінні параметри пропонованого нами крана і майстерність механізатора - це далеко не всі переваги співпраці з нашою компанією. Оренда автокрана, ціна в Кривому Розі якої цілком демократична, має ще цілий ряд важливих переваг:
● Офіційний договір про оренду і повний пакет документів;● Відмінний технічний стан машини;● Наявність всіх дозвільних документів;● Можливість замовлення техніки, як на короткий час, так і на тривалий термін;● Швидка подача автокрана в будь-яке місце міста і його околиць;● Повна технічна підтримка і гарантія працездатності машини;● Робота в святкові та вихідні дні.
Також оренда автомобільного крана у нас дуже вигідна завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта і гнучкому ціноутворенню. При великих обсягах робіт і для постійних клієнтів компанії RLS діють приємні знижки.
Щоб замовити автокран, вам потрібно всього лише зв'язатися з нашим оператором і назвати йому дату, місце проведення робіт і приблизний їх обсяг. Ви можете бути впевнені, що в зазначений час наша спецтехніка буде на вашому об'єкті в справному стані, чиста і повністю заправлена.

Кнопка зв'язку