Демонтаж старих приватних будинків

Послуги демонтажу старих приватних будинків в Кривому Розі

Послуги демонтажу старих приватних будинків в Кривому Розі

Для демонтажу старих приватних будинків цього використовується як спеціальна техніка, оснащена потужним тараном, так і звичайні екскаватори, фронтальні навантажувачі та бульдозери. У разі, якщо особливо важливо зберегти окремі будівельні конструкції або об'єкт знаходиться в зоні щільної забудови, виконується розбирання старого будинку за допомогою крана - це є менш оперативно, але акуратно і безпечно.

Демонтаж старих будинків

Такий вид робіт як демонтаж старих приватних будинків в Кривому Розі виконують дуже часто. Для цього використовується як спеціальна техніка, оснащена потужним тараном, так і звичайні екскаватори, фронтальні навантажувачі та бульдозери. У разі, якщо особливо важливо зберегти окремі будівельні конструкції або об'єкт знаходиться в зоні щільної забудови, виконується розбирання старого будинку за допомогою крана - менш оперативна, але акуратна і безпечна.
Як правильно зносять старі будинки?Знесення непридатного для життя старого житла для побудови на його місці нового, має ряд важливих особливостей, які потрібно враховувати. Перш за все, потрібно пам'ятати, що будівлі можуть бути підключені до діючих комунікацій і це може утруднити проведення робіт і створити непотрібні ризики для техніки і робочих. Електричні мережі, газопроводи, вода - все ці комунікації повинні бути відключені, щоб уникнути аварійних ситуацій. Так само важливо переконатися, що всередині будинку не залишилося потенційно небезпечних предметів - газових балонів, ємностей з хімічними речовинами і т.д.
Для правильного знесення старого приватного будинку варто замовити екскаватор, бульдозер та автомобіль для вивезення будівельного сміття, а іноді навіть автокран для демонтажу і навантаження плит та блоків. Демонтаж невеликих будинків і тимчасових будівель можна виконувати «ударним» способом, за допомогою бульдозера. З великими, капітальними будівлями з цегли і бетону працюють, використовуючи екскаватор - поступово руйнуючи дах і стіни ковшем.
Після повного руйнування несучих конструкцій будівлі, що залишився від знесення будівельне сміття можна зібрати бульдозером і завантажити в автомобілі-самоскиди екскаватором або навантажувачем.
Ефективна техніка - гарантія успіху в демонтажі будівельВ наші дні замовлення спеціальної техніки для знесення будинку виконати дуже просто. Орендувати екскаватор або бульдозер, відмінно схожий для знесення будівель, ви можете в компанії RLS. Наша техніка випущена відомими у всьому світі компаніями і відрізняється надійністю і продуктивністю. Ви можете замовити спецтехніку у нас офіційно, з оформленням договору.
Зв'яжіться з нашим менеджером і надайте інформацію, які машини ви хочете замовити для демонтажу, де будуть виконуватися роботи і який їхній приблизний обсяг. Компанія RLS - це завжди справна техніка, досвідчені механізатори і відмінні ціни. Ми працюємо без святкових і вихідних днів, тому ви можете організувати безперервну роботу на об'єкті, до повного завершення демонтажних робіт.

Кнопка зв'язку