Перевезення спецтехніки та негабаритів

Послуги перевезення спецтехніки та негабаритів в Кривому Розі

Послуги перевезення спецтехніки та негабаритів в Кривому Розі

Професійне перевезення негабаритних вантажів в Кривому Розі може знадобитися в самих різних ситуаціях. Дуже часто вантажні автомобілі, оснащені спеціальними причепами, орендують для транспортування спецтехніки, придбаної або взятої в оренду. Також популярна перевезення негабаритних будівельних конструкцій, труб та промислового обладнання. Переміщення таких вантажів вимагає не тільки наявності особливої ​​техніки, а ще й високого професійного рівня водія. Вантажна машина, що перевозить негабаритний вантаж - це завжди джерело особливо підвищеної небезпеки на дорозі.

Як перевозять негабариту в Кривому Розі

Безпечне перевезення спецтехніки і негабаритів виконується з використанням спеціальних низькорамних причепів - тралів. Ці пристосування мають високу вантажопідйомність, розширену колісну базу і занижений центр ваги. Ці особливості забезпечують тралу високу стійкість навіть при великому завантаженні. Ще один плюс причепів такого типу - низька навантажувальна висота, завдяки якій спецтехніка може заїхати на платформу своїм ходом і також легко покинути причіп при закінченні транспортування.
Важлива характеристика трала - його ширина. Замовити в Україні трал для перевезення спецтехніки і негабаритів можна шириною не більше 2,5 метрів. Але вантажна площа іноді збільшується за рахунок установки розширювачів, збільшують поперечні габарити причепа до 3,2 метра. Оптимальний кут в'їзний рампи причепа становить 9 ° - на такий трал без проблем заїде навіть дорожній каток. При куті 18 ° самостійно зайняти місце на майданчику може тільки гусенична техніка, а решта машин встановлюються краном або затягуються лебідкою.
Будівельні конструкції і промислове обладнання - це дуже специфічний, нестандартний вантаж, тому його розміщення на причепі вимагає особливих знань і навичок, як водія і стропальників, так і від машиніста вантажопідйомної техніки. Слід також пам'ятати, що оренда машини для перевезення негабаритів в Кривому Розі супроводжується отриманням відповідного дозволу.
Професійна перевезення будь-яких негабаритів і спецтехнікиЗамовити перевезення спецтехніки і негабаритних вантажів в Кривому Розі ви можете в компанії RLS. Ми надаємо повний комплект техніки для складної транспортування, починаючи від автомобіля з причепом-тралом і закінчуючи краном для навантаження. Серед переваг співпраці снами особливо варто відзначити такі:
● Великий вибір спеціалізованої техніки;● Високий професіоналізм водіїв спецтехніки компанії;● Оперативність і акуратність;● Офіційне оформлення перевезення;● Робота без вихідних і свят;● Пунктуальність;● Повна технічна підтримка наших машин.
Також слід сказати і про те, що ціна перевезення спецтехніки і негабаритів у нас одна з найкращих в місті. Оформити замовлення на оренду машин можна у нашого диспетчера, зв'язавшись з ним по телефону.

Кнопка зв'язку