Демонтажні роботи та утилізація відходів

Демонтажні роботи і утилізація відходів в Кривому Розі

Демонтажні роботи і утилізація відходів в Кривому Розі

З необхідністю провести демонтажні роботи в Кривому Розі може зіткнутися кожен. Знесення старого приватного будинку, реконструкція цеху, розбирання «недобудови» або старої дороги - всі ці роботи вимагають залучення спеціальної техніки: екскаваторів, фронтальних навантажувачів, бульдозерів і автокранів. Найчастіше при демонтажі виникає необхідність в утилізації відходів, що утворилися в ході знесення або розбирання об'єкта. В такому випадку не обійтися і без вантажних автомобілів, які доставлять сміття на звалище або в організацію, що займається його переробкою.

Як правильно проходить демонтаж

Незважаючи на те, що народна мудрість кажи, що «ламати - не будувати», демонтажні роботи вимагають від виконавця високого професіоналізму і солідного досвіду. Потрібно не тільки розробити правильний план дій, який спрощує виконання завдання, але і правильно підібрати механізми. Замовити техніку для демонтажу сьогодні нескладно, але при цьому потрібно знати, які машини найкраще підійдуть для тих чи інших цілей.
Демонтаж збірних металевих і залізобетонних будівель і споруд найкраще виконувати автокраном, поступово розбираючи їх до «нульової» позначки. Також оренда автокрана рекомендується і для розбирання масивного промислового обладнання, трубопроводів, доріг з шляхових плит і залізничних полотен. Після завершення демонтажу перекриттів, огороджувальних конструкцій, колон і фундаментів, задіють фронтальні навантажувачі або бульдозери для прибирання будівельного сміття і його навантаження в автомобілі.
Демонтаж будівель і споруд з цегли, шлакоблоку або дерева можна виконувати такою технікою як екскаватор, який може тут же, в процесі розбирання здійснювати завантаження сміття в машини. Насипу, греблі, дорожні полотна, тимчасові споруди можна зносити бульдозером.
Утилізація відходів після демонтажу, має деякі особливості. Таке сміття не можна просто вивезти на полігон твердих відходів і там залишити - такий підхід є незаконним і може спричинити за собою штраф. Щоб позбутися від відходів, потрібно скористатися спеціальними звалищами або послугами компаній, що утилізували металобрухт, бій бетону, бітум, скло та інші будівельні матеріали. Іноді для транспортування відходів, наприклад, що містять дрібнодисперсний пил або мають різкий запах, вантаж по дорозі до місця утилізації закривають плівками або тентами.
Демонтаж та утилізація в Кривому Розі з компанією RLSКомпанія RLS пропонує в оренду стецтехніку для демонтажу і вивозу сміття по відмінною ціною. З нами працюють як великі компанії, так і приватні особи - відгуки про наші послуги завжди виключно позитивні. До переваг співпраці з RLS можна віднести:
● Великий парк сучасної спеціальної техніки;● Високий професійний рівень машиністів;● Оперативна подача механізмів до місця роботи;● Відмінний технічний стан спецтехніки;● Робота без свят і вихідних;● Гнучка система знижок.
Замовити техніку для демонтажу з вивезенням сміття ви можете у нашого диспетчера по телефону, вказаному на сайті компанії RLS.

Кнопка зв'язку